Bilgiyi ve firmanızı doğru yönetin, işinizde sürekli ilerleyin

Günümüz iş dünyası pek çok yazılım ile beraber hareket eder. Şu anda firmanız pek çok yazılıma yatırım yaptı ve yapmaya devam edecek. Peki satın aldığınız yazılımlar sizi rakiplerinize göre daha iyi hale getirdi mi?

Eğer aşağıdaki sorulardan bir ya da bir kaçına birden evet diyorsanız sizin firmanıza özel bir yazılım geliştirilmesine ihtiyacınız var demektir.

  • İşinizde en çok kazanç getirecek yazılımı bilmiyor musunuz ?
  • İşinize ve iş akışınıza uygun bir yazılım bulamadınız mı ?
  • Personeliniz sürekli yazılım kullanma zorluklarından mı bahsediyor ?
  • Verileriniz yazılımlara işlenmiyor mu ?
  • Aldığınız yazılımlar arasında uyumsuzluk mu var ?
  • Yıllarca yönettiğiniz departmanda istediğiniz tarz bir yazılım bulunamıyor mu ?

Firma bilgileriniz kadar, bilgilerinizin doğru kullanımı ve yönetiminin önemi de artmakta. Yönetim yanında bilgilerinizi personelinizin nasıl girdiği de önemli. Kurumunuzdaki verimliliğini ve üretkenliğini arttıracak, kullanımı kolay, hata olasılığı sıfır, hızlı ve güvenilir bir şekilde verilerinizi barındıran, talep edildiği anda istediğiniz raporlamaları yapabileceğiniz, size özel yazılımlar geliştiriyoruz.

İMO Kurumsal, kurumsal yapınızın gerektirdiği mimariyi ve iş akışlarını analiz eder, ihtiyaç duyduğunuz sistem ve uygulamaları işletmenize sunabilmek için, içerisinde bulundurduğu dinamikler ile hareket eder.

.NET, JAVA, PHP ve oracle olmak üzere değişik platformlarda uygulama geliştirme ve farklı sistemlerdeki uygulamaların entegrasyonu ile ilgili her tür talep ve ihtiyaca yönelik uçtan uca çözüm sunuyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz ?

Önce firmayı sizle beraber inceliyoruz.

Kim ne kadar zamanda hangi işi yapmalı hesaplıyoruz.

İnsanlar arası bilgi ve zaman kaybeden süreçleri çıkartıyoruz.

İlgili personeller ile işleri ile ilgili detaylı sorular soruyoruz.

İşinizi hızlandıran ve sistemli çalışmayı sağlayan yazılımı üretiyoruz.