3 boyutlu tasarım, mühendislik ve eğlence yazılımları alanında lider bir kuruluş olan Autodesk, tasarımcı, mimar, mühendis ve sektördeki diğer çalışanların daha etkin ürün hazırlamalarına yardım eder. Profesyonel tasarımcılardan mühendis ve mimarlara, dijital tasarım sanatçılarından öğrenciler ve hobi tasarımcılarına geniş bir kitle ürün geliştirmek ve önemli tasarım problemlerini çözmek için Autodesk yazılımlarını kullanmaktadır. Autodesk, AutoCAD yazılımını 1982 yılında piyasaya sürdüğünden bu yana, dünya piyasaları için en son teknoloji yazılım ürünlerinden oluşan geniş portföyünü geliştirmeye devam etmektedir.

İMO Bilişim Autodesk yazılımlarını uzun bir süredir tedarik etmektedir. Türkiye'deki büyuk kurumlardan, Kobi işletmelerine kadar pek çok kuruma lisans satış ve desteği verilmiştir. 


Sadece lisans satışı değil, teknik destek, eğitim ve diğer imkanları da sağlaması sebebi ile Türkiye'deki büyük kurumların pek çoğu İMO Bilişim ile çalışmakadır. Sadece satarken değil ürün kullanım aşamasında da kazandıran bir stratejimiz bulunmaktadır.