Adobe CC ile tüm çalışmalarınızı dilediğiniz her yerde yapabilirsiniz.

 
 

Dünyanın en iyi yaratıcı uygulamaları. Hepsi doğrudan masaüstünüzde.


Creative Cloud'un 2014 sürümü; Photoshop, Illustrator ve Premiere Pro da dahil olmak üzere en sevdiğiniz masaüstü uygulamalarının yeni sürümlerinin yanı sıra yüzlerce yeni özellik ve performans iyileştirmesini kapsar. En son yenilikleri ve modern standartları kullanarak en iyi çalışmalarınızı daha verimli şekilde yaratın.

 

Mobil uygulamalar. Aklınızdaki fikri hayata geçirin.
Yeni mobil uygulamalar Photoshop, Lightroom, Illustrator, InDesign ve Premiere Pro'nun gücünü mobil aygıtlarınıza taşıyor. Kendinizi aşın ve mükemmel fikirler yakalayın. Eskiz ve çizim yapın. Mizanpajlar oluşturun. Fotoğraf düzenleyin ve videolar oluşturun. Ardından geri dönüp eşsiz yaratıcı araçlar setinden yararlanarak çalışmalarınızı masaüstünde mükemmelleştirin.

 
 
 

Yaratıcı dünyanız. Gittiğiniz her yerde sizinle.
Yaratıcı Profilinizle tüm varlıklarınız parmaklarınızın ucunda. Fırçalarınıza, grafiklerinize, metin stillerinize ve daha fazlasına masaüstü ve mobil uygulamalarınızdan erişerek işinizin sizi götürdüğü her yerde çalışabilirsiniz.

 

Uzman eğitimleri ile daha ileri düzeylere daha hızlı ulaşın.
Yepyeni bir özellikte ustalık kazanmak mı istiyorsunuz? Yoksa Adobe uygulamalarıyla yeni mi tanıştınız? Creative Cloud her deneyim düzeyi için kişiselleştirilmiş yüzlerce video eğitimi içerir. Eğitimlere bir tarayıcıdan, iPad'inizden, hatta masaüstünüzde doğrudan uygulamanın içinden ulaşabilirsiniz. Tüm yaratıcı projeleriniz için ihtiyaç duyduğunuz teknik bilgileri edinmenize yardımcı olmak üzere yanınızdayız.

 

Şirketler için Creative Cloud'un avantajları

 
 

En son yaratıcı masaüstü uygulamaları ve hizmetler
Kuruluşunuzun tüm Creative Cloud masaüstü uygulamalarının en son sürümlerine ve hizmetlere erişmelerini ve yüksek performanslı platformlar ve en son sektör standartları için sunulan destekten yararlanmalarını sağlayın. İsteğe bağlı 100 GB bulut tabanlı depolama alanı yaratıcı çalışmaların, klasörlerin ve eşitlenen ayarların paylaşılmasını sağlar.

 

Basitleştirilmiş lisans yönetimi ve dağıtım işlemleri
Kullanıcıları ve yetkilerini Adobe Enterprise Dashboard ve Tekli Oturum Açma ile Birleşik Kimlik ve SAML 2.0 entegrasyonu gibi kimlik doğrulama seçenekleri ile yönetin. Uygulamalar ve hizmetlerden oluşan özel paketler oluşturup görüntüleyin ve sık kullanılan yükleyicilerle kullanıcılara dağıtın. Ürün sürümü ve türü üzerinde tam kontrol sağlayın ve yeni özellikleri ve sürümleri dağıtmadan önce test edin.

 
 
 

Şirket düzeyinde müşteri hizmetleri
Özel kurumsal müşteri hizmetleri, kişisel işe alım görüşmesi, BT için 7/24 teknik destek ve sınırsız sayıda birebir Uzman Oturumundan oluşur. Ayrıca, yaratıcı kullanıcılar bir tarayıcı, iPad, hatta doğrudan uygulamadan erişilebilen, her deneyim düzeyine göre kişiselleştirilmiş yüzlerce eğitime ulaşabilirler.

 

Basitleştirilmiş bütçeleme ve satın alma işlemleri
Kuruluşunuzun gereksinimlerine göre düzenlenmiş tek bir dönemsel sözleşme ile doğrudan Adobe'den satın alın. Kuruluşunuz büyüdükçe ve projeleriniz arttıkça ek sözleşme yapmadan veya dağıtım sırasında ek tedarik süreçleriyle uğraşmak zorunda kalmadan lisans ekleyin ve sözleşmenizin yıldönümünde yıllık olarak ödeme yapın.

 
 
 

Adobe'nin diğer kurumsal ürünleri ile entegrasyon.
Creative Cloud'u Adobe Anywhere, Acrobat, EchoSign, Digital Publishing Suite Enterprise Edition ve Behance Talent Search gibi diğer kurumsal ürünler ile genişletin. (Her biri ETLA kapsamında ayrı satılmaktadır.)