İMO Bilişim, dünyanın önde gelen CAD / CAM yazılımlarının Türkiye genelinde dağıtım, tedarik, teknik destek ve eğitimlerini sunmaktadır. En güvenilir markaların tedariklerini yapmakta ve müşterilerimizin daha verimli çalışmalarını sağlamaktayız.

Çalıştığımız bazı markalar

Dünyanın önde gelen 3 boyutlu tasarım, mühendislik ve eğlence yazılımları lider firmalarından Autodesk, pek çok sektörün temel yazılımları arasında yer almaktadır. 

İMO Bilişim, Türkiye'nin önde gelen pek çok kurumuna Autodesk yazılımları teknik desteği, eğitimi ve lisans tedariği yapmaktadır. 

Adobe müşterilerine etkileyici içerikler ve uygulamalar oluşturmaları için yardımcı olmanın yanı sıra, iş potansiyellerini gerçekleştirmelerini de sağlıyor. Her türlü ortam ve aygıt için etkileyici dijital deneyimlerine sahip olmayı sunuyor.

Trace Software özellikle elektrik. enerji, mekatronik, elektrik ürün yönetimi, kaynak planlama işlevleri ile sektörüne özel çözüm üreten Trace Software, dünyanın önde gelen kuruluşlarının elektrik devre tasarım, çizim ve hesaplamalarında kullandıkları temel yazılımlardandır.

Microsoft ürünleri tedariği ayrıntılı bir danışmanlık gerektirir. İlerde lisanslama sorunları ve düşük maliyet avantajı vermek için doğru ürünü konumlandırmak önemlidir.


İMO Bilişim, tedarik verdiği Microsoft ürünlerinde özellikle müşterinin en uygun fiyat ile doğru ürünü temin etmesini sağlar.

İnşaat sektörünün en önde gelen ihtiyacı olan farklı firma ve ekiplerin uyum için de çalışmaları Viewpoint yazılımları ile sağlanmaktadır. 


Döküman yönetimi, iş birliği, proses yönetimi, ekip uyumu, yetkilerine göre dosya erişimi ve pek çok işleme İMO Bilişim teknik uzmanlığı ile sahip olursunuz.

Antivirüs ve Güvenlik Yazılımları

Antivirüs ve Güvenlik yazılımlarından dünya da kullanıcılar tarafından en çok tercih edilenleri İMO Bilişim desteği ile son kullanıcı ve iş ortağı ağımıza sunulmaktadır.

Pek çok antivirüs markasının hem distribütörlüğü hem de yetkin dağıtımı üstlenilmektedir.

Diğer Hizmetlerimiz

  • Kurumsal eğitimlerimiz ile başta Autodesk yazılımları olmak üzere pek çok yazılımın yetkili eğitimlerini vermekteyiz. Kurumsal eğitimlerimiz İMOAkademi bünyesinde verilmektedir.
  • Yazılım Lisans Danışmanlığımız, sektörlerinde dünya lideri olmuş yazılım markalarına ait doğru ürünü, doğru fiyat ile doğru zamanda satın almanızı sağlıyoruz. 

  • Özel Yazılım Geliştirme hizmetimiz ile kurumunuza en uygun yazılımı uzman ekibimiz ile sadece size özel hazırlıyoruz.
  • Kurumsal Website Tasarım hizmetimiz, kurumunuzu müşterileriniz gözünde rakip kurumlardan farklı kılan, özgün bir servis sunuyor.
  • Eticaret hizmetlerimiz ile dünya standardlarında hizmet kalitesi sunuyor, markanızın güçlenmesini sağlıyoruz.

İşinizi sizle beraber geliştiriyoruz.

Binlerce yazılım müşterisi referansımızla sizin de hizmetinizdeyiz.
Bazı referanslarımız ...

Full Site
Her Hakkı Saklıdır 2014 İMO Bilişim A.Ş.