Niçin binlerce firma İMO'yu tercih ediyor?


1. Deneyim sahibi bir firma

İMO Bilişim sunduğu yazılımlarda önce kendisi yazılımı öğrenmeye gayret gösterir. Elde ettiği bilgi ve deneyimi müşterilerine katma değer olarak sunar. Satılan yazılımlar ile ilgili sorunlara cevap verebilecek, çözüm üretebilecek personeli bünyesinde barındırır. Kendi tecrübelerimizi know how olarak müşterilerimize sunarız.

2. Dünyanın en önemli markalarına ait kaliteli yazılımlarının satış

İMO kalitesine ve markasına güvendiği yazılımları müşteri ile buluşturuyor. Alanında dünya lideri olmuş yazılımları müşterilerinin çözümlerine dahil ediyor. Teknoloji liderlerinin kalitesini son kullanıcıya aktarıyor. Dünya çapında alanında en başarılı olmuş, Microsoft, Adobe, Autodesk, Webroot, IBM, Oracle vb markaların tedariğini İMO müşterisine sunuyor. Çalışanlarımızı bu markaların belirlediği standardlar ile müşterilerinin desteğine sunuyor. Güvenilir markalar ile güvenilir hizmeti müşterilerimize sunuyoruz.

3. İMO her zaman size yakın

İstikrarlı bir şekilde büyümekte ve gelişmekte olan İMO, müşterilerine daima basit, anlaşılır ve kabul edilir bir hizmet dili kullanarak, çözümler sunmaya gayretindedir. Bu sebeple faaliyetlerini Türkiye içinde farklı şehirlere de taşımaktadır. İMO müşterilerinin yoğun olduğu illere özel olarak, o müşterilerine hizmet vermeyi görev edinmiş personeli ile müşterisinin yakınında olmaya çalışmaktadır. 

4. Yenilikçi firma yapısı

Yenilikçiği bir iş felsefesi olarak belirleyen İMO, önce kendi süreçlerinde, sonra yazılım tespit, çözüm önerileri sunumu, müşteri ilişkileri ve müşteri eğitimlerinde kendisini sürekli olarak yenilemektedir. Müşterilerine en güncel ve etkin çözümleri, maliyet avantajı oluşturacak hizmetleri sunmak istemektedir. Hem ürün hem de hizmetlerde en yeni yaklaşımları müşterilerine sunmaktadır.


5.Daima hızlı 


Tüm müşterilerimize daima çok hızlı cevap verilmektedir. Sorunları çözme ve cevap verme süremiz sektör ortalamasının en üstlerinde yer almaktadır.


6.Etkin bir teknik destek


Ülkemizde malesef pek çok dünya markası yazılım etkin bir teknik destek verememektedir. İMO Bilişim pek çok sattığı yazılımı kendi teknik ekibi ile kullandığı için, etkin bir teknik destek imkanı sağlamaktadır. 


7. Yazılım Eğitimleri


Yazılımları sadece lisans olarak satmıyoruz. Sattığımız yazılımların kurumsal ve bireysel eğitimlerini de veriyoruz. Tüm eğitimlerimizi İMO Akademi bünyesinde sağlamaktayız.


7. Çok güçlü referans kurumlar

İMO, Türkiye çapında başarılı olmuş firmaların tercihi durumuna gelmektedir. Türkiye'de ilk yüz büyük firma içinde yer alan kurumlardan, kobilere kadar pek çok firma İMO hizmetlerini tercih etmektedir.